Звичайний кефір може перетворитися на смачний і корисний сир "Філадельфія". Цей процес відкриває широкі можливості для створення натурального, без консервантів та штучних добавок продукту, який ви можете використовувати у своїй кулінарії.

Кефір з високим вмістом жирності (3.2% або більше). Це важливо, оскільки від цього залежить кінцевий смак та консистенція сиру. Краще віддавати перевагу органічному кефіру без штучних добавок або барвників.

Жінка, яка тримає кефір в супермаркеті
Жінка, яка тримає кефір в супермаркеті

Солі та лимонний сік або оцет - необов'язкові інгредієнти, але вони можуть додати сиру додатковий смак та аромат. Якщо ви вирішили використовувати їх, додайте до кефіру до заморожування.

Покладіть кефір у морозильну камеру на 24 години або до повного заморожування. Кефір повинен стати твердим, щоб пізніше легко розбити його на кришталеву структуру, не руйнуючи його.

Популярні новини зараз
Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Розморозьте кефір. Після заморозування, вийміть і залиште при кімнатній температурі на 10-15 хвилин. Оцініть готовність кефіру. Коли він м'який на дотик, але ще не повністю розм'як, він готовий для подальшої обробки.

Домашня "Філадельфія". Фото Instagram
Домашня "Філадельфія". Фото Instagram

Відділіть сироватку від сиру. Покладіть марлю на друшляк або сито, а потім розріжте пакет з кефіром і вилийте його на марлю. Покладіть друшляк на миску, щоб зібрати відстій.

Залиште кефір на кілька годин або на ніч у холодильнику. Під час цього процесу сироватка відокремиться від сиру, і ви зможете зібрати його, залишаючи густу масу в марлі.

Домашня "Філадельфія". Фото Instagram
Домашня "Філадельфія". Фото Instagram

Переведіть сир у контейнер і зберігайте в холодильнику. Готовий сир "Філадельфія" може бути збережений у холодильнику протягом 5-7 днів.