Найбільше страждає від надмірного потепління хміль – головна складова пива. Як наслідок, у шишках хмелю падає вміст так званих альфа-кислот, які й надають пиву характерного аромату та гіркоти., повідомляє ВВС.

Такого висновку дійшли дослідники з Чеської академії наук та Кембриджського університету, порівнявши метеорологічні дані за минулі роки з відповідним процентним вмістом альфа-кислот у шишках хмелю, що виріс на полях Чехії, Німеччини та Словаччини. Якщо невтішна тенденція збережеться, то до 2050 року врожайність хмелю знизиться на 18%, а гіркота хмелю і, відповідно, пива – аж на третину.

У Кенті вже намагаються врятувати майбутнє популярного напою. Вчені використовують генну інженерію, щоб вивести стійкий до кліматичних змін сорт хмелю. За словами дослідниці Деніель Вілан, яка працює на невеликій броварні, у разі невдалих експериментів британському пивоварінню прийде кінець.

Від підвищення цін та погіршення якості хмелю насамперед постраждають невеликі пивоварні, які виробляють крафтове пиво. Поєднання шишок хмелю з різним вмістом альфа-кислот та різними смаковими якостями є для них важливим елементом бізнесу. У той час як великі броварні зможуть пристосуватися до нестачі хмелю і почекати, доки наука та фермери відшукають альтернативні варіанти, для дрібних пивоварень це може означати банкрутство та закриття виробництва.

Популярні новини зараз
Політичний експерт розповів, хто може стати президентом України після Зеленського Чи можуть працівники ТЦК примусово забирати чоловіків з вулиці на "перевірку": адвокат здивував відповіддю Ухилянтам пояснили, коли у них почнуть відбирати речі Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще

Раніше повідомлялося, що В Україні подорожчає алкоголь: коли стартують нові цінники на полицях

Також інформаційний портал Знай повідомляв, що Спільне вживання напоїв, що "зігрівають" - зміцнює шлюб: вчені порадували дослідженням